Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Big Boy Niti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Belgjikë 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
BIOGRAFIA: Big Boy Niti është një këngëtar i njohur. Në botën e artit njihet si Big Boy Nitti, por në fakt quhet Arianit Dobraj. Ai kreu shkollen fillore dhe te mesmen ne VendLindje dhe ka vite që jeton në Belgjikë. Ka shumë këngë dhe bashkëpunime me këngëtarin e njohur amerikan Zeg-z, si dhe me shumë artistë të tjerë internacionalë. Ai është reperi i parë shqiptar që e shohim të nominuar me këngën e fundit në “Bollywood Awards India”. Arianiti është martuar me një modele të njohur shqiptare në di...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Muaad

Kasso

Armend Sherifi

Bujaa

Papushi

Demush Malaj

Zaim Sejdiu

Potera

Valon Rama

Trim Jakupi

Tags: Big Boy Niti, Ardonit, Nitti Boy, Arianit Dobraj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet