Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Cruz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Big Cruz është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Korrik 2019, Big Cruz publikon videoklipin "Look Back". Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production. Më datë 6 Shtator 2021, Kozak & Big Cruz publikojnë videoklipin "Banda"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Big Cruz

Komente 0