Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big G - Sikur Star Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

TASH TI PO KCEN SE E DIN QE UNE VI CDO NAT PER TY KCEJ CDO NAT PER TY PI TI VJEN AFROHESH UNE GATI ME TY SE TASH TI PO VJEN DHE UNE AFROHEM KCEJ PER TY KUR UNE TI JENA NE KLLAB SKA SEN QE NA NDALON BABY GIRL SE TI JE STAR HALLIVUD TI PO KCEN TI PO KCEN SI KUR STAR TI PO KCEN SIKUR STAR HALLI VUD OO NO SE TI JE STAR HALLUVD SONTE NUK PO DU UNE M EPI SON E OK NI IDE VEQ ME PI NI VEN ME DAL PAK JASHT EDH EMU KTHY BRAPA MI PA SITUATEN ME I BO 23 HAPA SE E KA UNE E KAPA FERA VJEN TE UNE SE JOM PI JOM BO TA AMA TASH TI VEJN EDH EMU M EFOL NE VESH


Big G - Sikur Star
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sikur Star".
3. Video është e këngës "Sikur Star", por nuk këndohet nga Big G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big G (Bahri Aliu):


Komente 0