Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Kik

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  26
BIOGRAFIA: Big Kik është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Me datë 22 Mars 2018 Big Kik merr pjesë në bashkpunimin me Noizyn dhe grupin Otr në këngën “16”. Më datë 12 Korrik 2019, Big Kik publikon videoklipin "BIG". Më datë 15 Tetor 2019, Big Kik publikon videoklipin "Ça Je Tu Thon?", në bashkëpunim me Matolale. Teksti i këngës u shkrua nga Big Kik & Matolale. Më datë 13 Mars 2020, Big Kik publikon videoklipin "Nuk E Di". Teksti i këngës u shkrua nga Big Kik. Produksioni audio u realizua nga Ble...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

O.T.R.

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

1
3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Fabiani

Gjaksori

P-Life

Ralien

Grande

Lil Erdi

Doni

J.B.

Last Daddy

Tags: Big Kik


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet