Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Big Mama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  293
 • Emri i Vërtetë:
 • Besiana Kasami
 • Vendlindja:
 • Tetovë 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Big Mama është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Këngëtarja e famshme nga Tetova, Besjana Kasami, e njohur me emrin artistik Big Mama, Që në moshën 7 vjeçare ka filluar të këndojë në klubin muzikor "Klubi i fëmijëve të lumtur". Më pas ka vijuar shkollën fillore dhe të mesme të muzikës në Tetovë dhe në të njëjtën kohë ka qenë aktive nëpër festivale të fëmijëve, ku do të përmendim festivalin "Bletëzat" 97 pastaj festivalin "Bilbilat këndojnë" e shumë të tjerë. Po ashtu ka qenë vallëtare në ansamb...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

13 🔥🔥

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtareRroftë Interesi (2007)

Zbritje Sezonale (2005)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Tuna

Argjentina Ramosaj

Kaltrina Selimi

Orinda Huta

Vesa Luma

Rosela Gjylbegu

Besa Kokëdhima

Anjeza Shahini

Zanfina

Mariza Ikonomi


Tags: Big Mama, Besiana Kasami

Big Mama në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet