Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama Në Krah Me Pesë Meshkuj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[02-11-2015]
Këngëtarja Big Mama ka theksuar gjithmonë në intervistat e saj se ka një diapazion shumë të madh dhe të gjerë të shoqërisë saj. Kudo që ajo ndodhet, në Kosovë, Shqipëri, Maqedoni etj, ka çdo kund miq me të cilët është shumë e lidhur.

Një tjetër pasion që ajo nuk e fsheh është pëlqimi ndaj meshkujve, ajo ka treguar se ka shumë shokë meshkuj dhe se i pëlqejnë shumë meshkujt e bukur!

Së fundmi në rrjetet e saj sociale ajo ka publikuar një foto ku shihet e rrethuar nga 5 meshkuj, të cilët me siguri janë miq apo kolegë të saj. Fundi i këtij viti pritet që ta sjellë atë me një projekt të ri muzikor...
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0