Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Video Sexy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  44

Eja eja me mua
Hey yo, this song is for anyone, f**k it,
Just shut up and listen.

Alo
Alo, Bigu jam
Po ku je luleshtrydhja ime
Këtu jam, ti ku je
Unë në shpi, paske dalë
E mirë hajde se të pres, puc puc

Eja eja me mua, oh baby
Një video sexy dua
Ta kesh, ta kesh nga unë si për kujtim
Do ta shohësh, do ta duash trupin tim

Sexy, video sexy ke në celular
Vetëm mami, babi jot nuk i ka parë
Xhirojmë dhe ne të dy, jo jo mos ki frikë
Unë jam më trendy, më e mirë se Britney Spears

Eja eja me mua, oh baby
Një video sexy dua
Ta kesh, ta kesh nga unë si për kujtim
Do ta shohësh, do ta duash trupin tim

Në celular, ruaje ti filmimin tënd
Nëse të humb, mund ta gjesh, të gjithë e disponojnë
Le ta shikojnë që të gjithë, unë shumë mirë e di
Unë jam më trendy, më e mirë se Britney Spears

Eja eja me mua, oh baby
Një video sexy dua
Ta kesh, ta kesh nga unë si për kujtim
Do ta shohësh, do ta duash trupin tim

Eja eja me mua, oh baby
Një video sexy dua
Ta kesh, ta kesh nga unë si për kujtim
Do ta shohësh, do ta duash trupin tim


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimBig Mama
Publikimi: 23/12/2006
Festivali: VFM 2007
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Big Mama - Video Sexy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Video Sexy".
3. Video është e këngës "Video Sexy", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Mama:


Komente 0