Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Magjishem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  50

Me kan vra mua
tradhtite e tua
ne shpirtin tim
s'ka vend per emerin tend

Nata sa bie
prap vjen si hiije
e un perseri mendoj per ty

REF.
Magjishem po me vret
e me mbyt qdo nat
i lutem Zotit se nuk kam bo mekat
largoma nga endrra te lutem o Zot

Magjishem po me vjen
ne netet plot me shi
i lutem Zotit se nuk kam bo ekat
largoma nga endrra te lutem o Zot

....

Aman aman amaaaan

Ske meshira
un shpirt e grira
e me tutje vazhdon dhe
me tradhton

Nata sa bie
prap vjen si hiije
e un perseri
mendoj epr ty

Magjishem po me vret
e po me mbyt qdo nat
i lutem Zotit se nuk kam bo ekat
largoma nga endrra te lutem o Zot

Magjishem po me vjen
ne netet plot me shi
i lutem Zotit se nuk kam bo ekat
largoma nga endrra te lutem o Zot


Ky tekst u dërgua nga VesaBig Mama
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/09/2012
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 12
Festivali: Zhurma Show 2012


Big Mama - Magjishem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Magjishem".
3. Video është e këngës "Magjishem", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Big Mama:


Komente 0