Më mbaj mend (për 1 muaj)

Big Mama - Milion Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8

Mili mili milon
bjermi sot mama pi don
Mili mili milon
bjermi sot mama pi don

ape pi don mama
ape pi don mama
ape pi don 2x

spo du me dal
disponi jo nuk jam
po don ni shanc
maj ti maj shume distanc

nese t'thom jo ti apet po don
nuk po du love you une spo du
nese t'thom jo ti apet po don po don po don

Mili mili milon
bjermi sot mama pi don
Mili mili milon
bjermi sot mama pi don

ape pi don mama
ape pi don mama
ape pi don 2x

okej hiti t'zon
me shku finish po don
doza ce don me komandu nuk bon

nese t'thom jo ti apet po don
nuk po du love you une spo du
nese t'thom jo ti apet po don po don po don

Mili mili milon
bjermi sot mama pi don
Mili mili milon
bjermi sot mama pi don

ape pi don mama
ape pi don mama
ape pi don 2x

Ky tekst u dërgua nga fatmirRenditja: Top 200
Publikimi: 07/11/2016


Më Shumë Këngë Nga Big Mama:


Komente 0


Big Mama - Milion
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Milion".
3. Video është e këngës "Milion", por nuk këndohet nga Big Mama.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.