Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Big Time Rush

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  26
BIOGRAFIA: Big Time Rush është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur. Big Time Rush (BTR) is an American television series that originally aired on Nickelodeon from November 28, 2009 until July 25, 2013. It was created by Scott Fellows (also the creator of Ned's Declassified School Survival Guide and the head writer of The Fairly OddParents). and focused on the Hollywood misadventures of four hockey players from Minnesota, Kendall, James, Carlos, and Logan, after they are selected to form a boy band. The series pre...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Script

Nickelback

Corrs

O-Town

Camila

Kudai

Us5

Il Divo

Hoobastank

Ha-Ash

Tags: Big Time Rush


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet