Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Big Tipp - Lujni Qika  (Feat. Duli, Fatoni G & Tereza)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Duli

09/07/2006

2006-07-09T16:41:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lujni Qika" kënduar nga Big Tipp.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Big Tipp:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet