A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Big Wolf

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  255
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 35
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Big Wolf is a popular singer of Hip-Hop music. Producenti i mirënjohur Rafet Shala si e njohin të Gjithë BiG WoLF a.K.a PsyChoPaTh është rritur në Prizren. Prejardhjen e ka prej fshatit Zaqisht Komuna Rahovecit. WoLFi ka filluar me muziken RAP qysh prej vitit 1998. Në vitin 2000 ka filluar te miret me texte, kurse këngen e parë e bëri në vitin 2001. Pra prej vitit 2001 deri tani wolfi ka afersisht ose mbi 390 këngë, përposs do këngë që janë zhdukur prej arkivit. WoLFi Përkujdeset vet për B...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Bonsaton

(His brother)

AU Records

(Current leader)

Baci's

(His brother)

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »


Related Artists:

Real Mc

Barooti

Xhero

Alidema

Lil' Liri

Milot Hasangjekaj

Mc Qoppa

Don Pizhi

Memli Krasniqi

Agon Amiga


Tags: Big Wolf, Big Wolf Aka Psychopath

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019