Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Wolf - Ku Rrijm Krejt E Dim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Rrijm Krejt E Dim".
3. Video është e këngës "Ku Rrijm Krejt E Dim", por nuk këndohet nga Big Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Big Wolf - Ku Rrijm Krejt E Dim (Feat. Blod Sucker & Mc Coda)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

19/04/2009

2009-04-19T17:32:10+01:00Big WOlf

ref:(2x)

na e dim ku pim ku rrim, ajo shihet
na e nim e qojm e bojm, qaty ku nihet
na prodhojm ksi sen pa fjal, e kqyr bohet
si virus qe smun me nal e kur afrohet

a ka bit qe se shkeli ose rim qe se boj
a ka budall ose inat-g qe nuk i shkatrroj
a din se seni jem sa njerin e ka kall
me kqyr me pare bon sa ni festivall
e kom thon dallona kur seni ngohet
fjala urt e trunit tem kuptohett likura qohet
qohet terqeth e di a thu ky so normal
psycopath bone shpalljen pse si ti ka rall
e ska tender me konkuru me fitu
talenti o talent kjo shihet pa ju kallxu
doren zemer pe maj ti mos u prek o dost
qysh i kishim pas punt mos t´isha kon nket post
rrug e gat tu lutj qoke me bit
titulli i kti far seni sen sun e bojn mc-it
G P S e ka 1tjeter asnje si vyn
sa tka blood edhe kod ukin kur sun e shkyn(auhhh)

ref:(2x)

na e dim ku pim ku rrim, ajo shihet
na e nim e qojm e bojm, qaty ku nihet
na prodhojm ksi sen pa fjal, e kqyr bohet
si virus qe smun me nal e kur afrohet

BloodSuckeR

kur permendet south side pa marr prej meje leje
ska njeri qe vrehet seni i qe so pran teje
prezentohu qka je ma kney mos u afro
veq ni south o i jonie osth numer 1
kjo dhurat tjerve ju takon
atyen qe e kallin qe e kan stilin e ron
a thu si na 3-tkualitet ma talent
direkt kur gjujm na mdoket i lam dekt
ta pi gjakin si uj pa u nal eks 2 killa
i qart psiqikisht prej sa linda su kfilla
me njerzt qe jan un tproblemit mi nejt gatit
te prap ater temi tbloodscukerit
bloodsucer fal emrit vet emrin
psikopat mc koda 3t e pritem renin
me bo senin qe kurr nuk vdes met kujtim
herdo kur edhe nese siom prap jam nonqim..(yea bloodsucker)

ref:(2x)

na e dim ku pim ku rrim, ajo shihet
na e nim e qojm e bojm, qaty ku nihet
na prodhojm ksi sen pa fjal, e kqyr bohet
si virus qe smun me nal e kur afrohet

Mc Koda

a thu qka bojna na qdo sen del veper
sikur fillozofia qe e kena patjeter
kallxom ti sa din kallxom ti qka bon
fjalen qe ti permen mu truni nuk ma punon
mem korr me kom posht ti mu kon ma nalt se un
veq nese provon dihe kush osht per ket pun
se ti je qasi qe skom besim
ti je te shkalla e par un kom mrri perfundim
te ti esht ni penges ki le jo i talentun
ti kto fjal qe i shkrun un i sho neper gjum
e ti vreje diqysh mendo edhe kur vjen
seni qe t´len e ti kur sun e nxeen
se na qesi si ti permas i kemi lon
jena kon jena prap deri nfund kemi mu kon
sa ka ngjyr kuq e zi dhe ushtri
qaty kena me kan G P S me vllaznii

ref:(2x)

na e dim ku pim ku rrim, ajo shihet
na e nim e qojm e bojm, qaty ku nihet
na prodhojm ksi sen pa fjal, e kqyr bohet
si virus qe smun me nal e kur afrohet


Ky tekst u dërgua nga Pisstof
Më Shumë Këngë Nga Big Wolf:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë