A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Big Wolf - Farosi Me Rap


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/07/2013

2013-07-02T16:22:42

stili jeeem
e bon ndjenjen tem qe e don
edhe Beatin me ma Nniii ` pa fjal
t`doket um Ngooon
1 rim plus 1 rim
e lidhi dej n`perfundim
e shkruj me men n`teext
e ruj s`vyn koorrigjiiim
hon e don e kena bo naa
ju ku jini dej taaash
sjom kunder juve aspaak
po kunder stilit o Bulaaq
qashtu qysh je ka e bon sbon
po dokesh peeedeeeR
mashkull jee mashkull RRii
Kupto n`fjaL Haveer
se nuk o leht si un
muu majt edhe me koon
Burraat sikur un ` desin
e si bijn Pishmoon
e ti tuutesh po dekish
pot met Famaaa n`gjyys
Fuck you me Gjith too
ti sje met marr msyysh
.. sje qe vyysh
o klysh Uki oo UKk
mos ma perzini emriin ee
Moos um shtini mu Fluuk
..... me bo diqka ju NUK
.. poo diniiii
..... uneee nuk di me huup
.. shkoo F`lini

....... Me toneen gjith e kena
eee kenaa bo naaaa
....... ju Farosi me Rap
Leee mu shty meee KraaH
....... Ukii mu marr me juveeee
Teeper oo GjynaaaH
....... un 1 Dekad e Fijuu
ee juuu Gjys Haaalaaaa

kshyri seri me sy
i ngoj njeri me veesh
a ka naj njo si uun
ska rraall le mo shpeesh
do tjer um doken t`njejt
si tu fol si tu keesh
Wolfin ` smuni me emitu
shkurt e shqip o njeeeshh
Hip hopin e boj per fansa
do mushin thaasaaa
me rima t`mija Rapit ja nis
thoot u Qasaaaaa
... pe kshyri n`veti
Pa Rap thom Plaasaaaa
met dasht ty si Rappin
t`kisha kushtu Frazaaa
..... Rapin e shaj
pram um don edhe e Duuuu
..... n`zemeer e maaaj
kur se kom ` o tum Munguu
.......... ploot senee
.. i bona spo du muu dorzuu
Jeta jem ` e jotjaa soo
pse haver mirresh me Mu ?
...... me teemen jom niis
kurr skom pas kriz
.. per Musikeen tem
qe e nin Tiiiiii
...... Zoti mi kaa kurdiss
minutaat meee Bitiiisss
.. Qeshtuu sot qysh jom
uneee prap Viii

....... Me toneen gjith e kena
eee kenaa bo naaaa
....... ju Farosi me Rap
Leee mu shty meee KraaH
....... Ukii mu marr me juveeee
Teeper oo GjynaaaH
....... un 1 Dekad e Fijuu
ee juuu Gjys Haaalaaaa


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019