Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Wolf - O Ti Njeri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Ti Njeri".
3. Video është e këngës "O Ti Njeri", por nuk këndohet nga Big Wolf.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Wolf - O Ti Njeri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

06/07/2015

2015-07-06T18:39:47+00:00... menja jeem o thik ` see
mu zemren ma pren
.. a e din pseee
se e ndjen syni jem qa shen
.. pi sho do senee shok
Loot qysh qet njeeri
Athu Loti i tyneee
pak do veta i theerrii
.. fraer ti e ki villeen
.. ma se senet silleen
.. bota rrumullaaakt
njerzt nuk po kfilleen
.. sun e bojn gjumiin
qysh duhet , as ver as dimen
.. nuk e ka shpijeen
merziteet .. po ma lun vetdijen
.. se senet shiheeen
2-3 Fjal mee zor i Gjoojn
.. a kaa ma roon kallxoojn
nonen ` sun e shëroojn
.. pom lendoojn
se paret vijn e shko ojn
jeta po soseet
shumicaa sen s`booojn
... 1 coop me lumtuurii
per mu o ma shum see ari
.. un t`kishaa pas si tii
kisha ndihmu o shum bujaari
.. a ka ma mir se mu shty ` per t`mir
kush po deel i paari ?
... oo zot nimona tonvee
atyne qe skan maspaari

.. EEE VERTEEET
NJEERI JETON PREJ NDJENJAAVEE
... SE KY VEEN `VET ` SE DOON T`VETIN
.... T`KAAALL JETAAA
PAAA DAALLIM PI TJERAAVEE
.... POM DHIMEEEN NJERZT
PER QDO DIT HEEEKIN

.. `n`tv ee paash ushtaarin
per luft ish bo pishmon
.. e kishin lon ala pa shpiii
edhe pa Buk Beesooom
.. Folke me zoor
mee zor zani qe i dilkee
.. se jeta e ka kaall
baba fmit sun pi rritke
.. i madh o malli prindve
.. i vogel halli Muutav
.. pritojn me ngajt per njerz
tu u lodh mas prostitutkav
.. i nemeeen o ky veeen
.. i njekeen prej luftaaav
i hekeen pi skaaamjees
ktu burraa po dufkaaan
......... joo ksi sha i kenaa
.. se s`naa vyn
po na vyn asi qee gjakin
deshmorve sja perlyn
.. e tishim kon qysh duheet
.. ky plaan ish kon i kryn
.. a tash dalin n`kaamer
shum mllef kameren e pshtyn
... shum o zor pa kushtee
veq aj zot ma mir e diin
.. aj qe ska hek s`niin s`din
` qa o zemra pelim
.. kur i shee fmit si drita
duhet me i dhon ngushllim
.. vense mi pa tu knaq
te aaj o tjeteeer shikim


Më Shumë Këngë Nga Big Wolf:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet