BigBang
BigBang

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Bujar Krasniqi:
  • Vendlindja:
  • Vushtrri Kosovë

Biografia

BIOGRAFIA: BigBang është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet i BigBang eshte Bujar Krasniqi. Lindi ne Vushtrri ku edhe jeton. Eshte pjestar i grupit nga Vushtrria Bloody Albanian...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 2