Bijte E Bajram Bajes
Bijte E Bajram Bajes
Bijte E Bajram Bajes
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: popullore rapsodike
Bijte E Bajram Bajes është grup artistësh i njohur. Në vitin 2018, Sinan Gashi, Edonis Gashi & Bijt E Bajram Bajes publikojnë albumin "Kleçka Legjendare".

Më datë 7 Nëntor 2020, Bijte E Bajram Bajes & Zenel Zekolli publikojnë videoklipin "Mitrovica".

Më datë 14 Nëntor 2020, Bijte E Bajram Bajes & Zenel Zekolli publikojnë videoklipin "Cili Është Ma I Bukur".

Më datë 28 Mars 2021, Të Bijtë E Bajram Bajës & Zenel Zekolli publikojnë videoklipin "Kenge Per Vlora Gashin".

Më datë 17 Prill 2021, Të Bijtë E Bajram Bajës & Zenel Zekolli publikojnë videoklipin "Deshmorit Alush Kryeziu".

Më datë 21 Qershor 2021, Të Bijtë E Bajram Bajës & Zenel Zekolli publikojnë videoklipin "Heronjet E Kombit (Vellezrit Feim Dhe Bedrush Gashi)".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0