Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bijte E Marash Krasniqit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Bijte E Marash Krasniqit është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë KomentRapsodi Te Zgjedhura Shqiptare Vol.1

☆☆☆☆☆

Kurre Nuk Vdes Marash Krasniqi

★★★★★

Rapsodi Te Zgjedhura Shqiptare Vol.2

☆☆☆☆☆

Mhill Krasniqi & Bijte E Marash Krasniqit

☆☆☆☆

Kur Kendoj, Me Lendon Zemra

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vellezerit Morina

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Grupi Folklorik Nga Gjilani

Grupi Llapusha

Vellezerit Gojani

Vëllezërit Plakiqi

Grupi Folklorik Hajvalia

Vellezerit Bardheci

Vllezerit Bajra

Rapsodet E Lumes Kukes

Tags: Bijte E Marash Krasniqit


Komente mbi këtë artist