Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bilbilat E Mushtishtit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Bilbilat E Mushtishtit është një grup artistësh i njohur. Në vitin 2003, Bilbilat E Mushtishtit publikojnë albumin "Potpuri Me Bilbilat E Mushtishtit". Në vitin 2005, Bilbilat E Mushtishtit publikojnë albumin "Bilbilat E Mushtishtit". Në vitin 2005, Motrat Mustafa, Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati publikojnë albumin "Bilbilat Per Ju". Në vitin 2006, Bilbilat E Mushtishtit publikojnë albumin "Potpuri Me Yjet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePotpuri Me Yjet (2006)

Bilbilat E Mushtishtit (2005)

Bilbilat Per Ju (2005)

Potpuri Me Bilbilat E Mushtishtit (2003)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Principata3

Stupcat

Tornados

Shkurtja Shyhreti Remzia

Machiato Band

Seleksioni 039

Bam

Maad Linkz

King Records

Rock Gjinis


Tags: Bilbilat E Mushtishtit

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet