Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bilbilat E Mushtishtit

Bilbilat E Mushtishtit
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Bilbilat E Mushtishtit është grup artistësh i njohur. Në vitin 2003, Bilbilat E Mushtishtit publikojnë albumin "Potpuri Me Bilbilat E Mushtishtit".

Në vitin 2005, Bilbilat E Mushtishtit publikojnë albumin "Bilbilat E Mushtishtit".

Në vitin 2005, Motrat Mustafa, Nazife Bunjaku & Shqipe Kastrati publikojnë albumin "Bilbilat Per Ju".

Në vitin 2006, Bilbilat E Mushtishtit publikojnë albumin "Potpuri Me Yjet".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0