Më mbaj mend (për 1 muaj)

BimBimma - Nuk E Makim (Feat. Goya)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nuk kemi video për këtë këngë.

Bim Bimma
Jena xerro me buxhet o Shefket (shtet)
Sa ja nisi une qelja vetit vorrin vet
Siklet, ruju po rrshet se lloq o qaty ku po pret
Shkret, nuk o sekret
Kacija e mreht se din kah qa po qet bash qa po ngjet
Vetit n’bander portret mos merr po jep
Boll na ki qky tash kep
Bonu pek (pidh) edhe ti pak hek
Give me respect, semi-direct
I select and eject a bullet from a tek
DEK DEK DEK
Qe mu kthy n’mikrofon e n’dek
Mi honger rimat si fistek mi gjujt si fishek
Deri sa mes pa municion
Harxhoj kondicjon, I sakt n’pozicjon
Me takt korrupcion
Rrethi ta imponon gjethi ta gipcon
Jo qe ti sdon, don, kundershton shkon
Kurgjo e re tjetri vazhdon


Ky tekst u dërgua nga D.a.t.i


Featuring: Goya
Publikimi: 26/02/2011Më Shumë Këngë Nga BimBimma:


Komente mbi këtë këngëBimBimma - Nuk E Makim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Makim".
3. Video është e këngës "Nuk E Makim", por nuk këndohet nga BimBimma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.