Më mbaj mend (për 1 muaj)


BimBimma - Emnin Mos Ma Permen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emnin Mos Ma Permen".
3. Video është e këngës "Emnin Mos Ma Permen", por nuk këndohet nga BimBimma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

BimBimma - Emnin Mos Ma Permen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Rra'jt"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Chorus :

Emrin mos ma permen as per t'mir as per t'keq (Kurr)
Emrin mos ma permen as per t'mir as per t'keq (Kurr)
Emrin mos ma permen as per t'mir as per t'keq (Kurr)
Emrin mos ma permen as per t'mir as per t'keq (Kurr)

Mos thuj qe jom ka boj art po qu kap bone do art
Senet qe i bon veq ti me dosta thuni po qaaart!
Po qfart.. Per juve jom si per kllasiken MOZART
Un' des ni dit' po shkrimet e mija mesin ktu konstant
Thu qe s'pozirat se sja ke pa ti vetit pozat
Nese se din qysh dokesh veq kqyrja vetit ti dostat
Nuk hec ma shpejt se sa ni kerr qe ja kan hek kejt rrotat
Kta nuk e thom veq une veti kan me t'thon kejt bota
Perderisa lirika jem i then pergjyst kejt kodrat
Ti rrin e kan si fmija qe o' ka i lyp lodrat (Uëëë Uëëë)
So kaaaa t'rrihet hiq as me dosta en sokak!
Tu e dit qe full koncertit ton une i thom o zot po shprazt

Chorus :

Emrin mos ma permen as per t'mir as per t'keq (Kurr)
Emrin mos ma permen as per t'mir as per t'keq (Kurr)
Emrin mos ma permen as per t'mir as per t'keq (Kurr)
Emrin mos ma permen as per t'mir as per t'keq (Kurr)

Hiq se di pse doj me hi n'tripa t'mi
Jo se di pse doj me hi n'tripa t'kti e ati
Tu kon me hi n'tripa t'vet (N'tripa t'vet)
Qu ski qa pret se kurr ski qa qet
Mos e le frika me t'nxerr prej tripave me trika t'vet (Kurr)
S'kom qka me bo jo kom qka me bo
Po s'ki qka me bo se s'ki qa bjen JOOO!
Un di qa me bo dek rriqna jem (S'pe marr vesh)
Muzika Maaan ika se niva qe jon tu i hi tripave
Kjo so sken so regji e filmave
S'ka aktor kamera po s'ka as skenarist
Mos t'foli per sken se skena s'ka as sken-artist
Me tem pa bisht jem pak t'prisht
E kur s'kem as gisht thojm ktu jem rasisht
Un' nuk besoj n'rastsi un thom..
KTU SJOM RAS'TSISHT
E ti... (E ti...) (E ti...) (E ti...)

Chorus :

Emrin mos ma permen as per t'mir as per t'keq (Kurr)
Emrin mos ma permen as per t'mir as per t'keq (Kurr)
Emrin mos ma permen as per t'mir as per t'keq (Kurr)
Emrin mos ma permen as per t'mir as per t'keq (Kurr)


Ky tekst u dërgua nga Flakon Hoxha   besiktas
Më Shumë Këngë Nga BimBimma:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet