Më mbaj mend (për 1 muaj)


BimBimma - Liria (skit)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Liria (skit)".
3. Video është e këngës "Liria (skit)", por nuk këndohet nga BimBimma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

BimBimma - Liria (skit)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Rra'jt"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Se din vleren e fjales liri
E as, vleren e ajrit qe je tu e shti n'mushkni
E as tujit qe je tu e pi, pa t'ra me hi n'vetmi
Pa t'ra mu ni qe ski njeri, as familje as motera as vllazni
Met ardh ron mu perbi e mu ni qysh o me tu nxi
reja qe e ki permi, per qa thu e di, kape pjesto me se di
Je i fort po nuk ki energji, pret me ndodh mrekullia, po ska mrekulli
Ski as shtyll ku mu pshtet, i nxerr vlerat e gabimet n'jet
qka ki pas e qka jo..ki mi vrejt, e met, si peshk i coft n'rrjet
qka ki pas zor.. tash o let,po smunesh me prek
fushen e realizimit se kryt prej trupit, e kryjn procesin e decentalizimit
Ti met mes jovetbesimit, e rritet ndjenja e besimit
nfuqin e krijimit, kur vjen dita qe thu o funi i filmit
filmi veq ja nis


Ky tekst u dërgua nga  Gazmend
Më Shumë Këngë Nga BimBimma:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet