Binakaj
Binakaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Esat Binakaj:

Biografia

BIOGRAFIA: Binakaj është një këngëtar dhe producent dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2012, Binakaj publikon albumin "The Binakaj Mixtape". Në vitin 2018, Binakaj publikon albumin "The Binakaj Mixtape Vol. 2". Në vitin 2020, Binakaj publikon albumin "The Menu"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume» Dërgo Një Këngë »


Komente 0