Binjaket Ismajli
Binjaket Ismajli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Binjaket Ismajli është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo baladë popullore. Më datë 5 Gusht 2020, Binjaket Ismajli publikojnë videoklipin "Thojshe Të Dua". Muzika e këngës u punua nga Xhela, ndërsa teksti u shkrua nga Fadil Topalli. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction. Më datë 26 Shkurt 2021, Binjaket Ismajli publikojnë videoklipin "Damari I Zemres". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Besim Bunjaku. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction. Më datë 7 Mars 2022, Binjaket Ismajli & Gold AG publ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0