Slloza (Binny Smalls)
Slloza (Binny Smalls)

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Slloza (Binny Smalls) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Binny Smalls i njohur më mirë me emrin e tij skenik Slloza, është një reper shqiptar i Kosovës nga Gjilani gjithashtu anëtar i grupit famëkeq E7. Më datë 11 Dhjetor 2010, Binny Smalls publikon videoklipin "Fjala Fjal". Më datë 5 Maj 2012, Pancho & Darrin Mclaren publikojnë videoklipin "International", në bashkëpunim me The Grip & Binny Smalls. Më datë 9 Dhjetor 2012, Panchocity & Binny Smalls publikojnë videoklipin "International Part 2"...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0