Më mbaj mend (për 1 muaj)

Biondina Latifi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Biondina Latifi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Biondina Latifi eshte kengtare e re qe i eshte bashkangjitur skenës muzikore. Më datë 1 Maj 2016, Biondina Latifi publikon videoklipin "Se Kom Prit". Kënga u punua nga Zzap and Chriss, ndërsa teksti u shkrua nga Mozzik. Më datë 24 Dhjetor 2016, Biondina publikon videoklipin "Pahiri". Kenga u punua po ashtu nga Zzap and Chriss....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Biondina Latifi, Biondina

Komente 0