A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bit Boys

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Bit Boys is a group/singers. Më datë 4 Nëntor 2009, Bit Boys publikojnë videoklipin "Xhelozia". Në Maj 2010, Bit Boys marrin pjesë në Top Fest 7 me këngën "Endrra Ketu S'mbaron", në bashkëpunim me Greta Berati....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Last Point

Over's

Zogjte E Nates

Bloody Gangstaz Family

Psychos

Street Dogs

Angels D.I.Ll.E.R.I-G

G-Street

Dpk

Te Tjeret


Tags: Bit Boys, Bitboys, Beat Boys, Bit Boyz

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019