A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bit Boys
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Bit Boys is a group/singers. Më datë 4 Nëntor 2009, Bit Boys publikojnë videoklipin "Xhelozia".

Në Maj 2010, Bit Boys marrin pjesë në Top Fest 7 me këngën "Endrra Ketu S'mbaron", në bashkëpunim me Greta Berati.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019