Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bit Boys - Merre Zemren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

merre zemren time
merr ate qe do
dhe mua me fal
eja me shiko
dy lule te kuqe
dhe lot ne sy
thuaj te dua srri dot pa ty
ti moj vajz e vogel cfare do besh tani
djali qe ti deshe ka rene ne det te zi
zemren ty ta dha per ta kuptuar
por ti nje tjeter kishe dashuruar
me tjetrin ti vazhdoje me dashurine qe kishe
me nuk e kujton cohet vajza per nje cast cohet si e marre se djalin me nuk e pa i lutet ajo zoti ti kthehet perseri por ai pergjigjet ka rene ne det te zi kaluan muaj vite dhe djalit nga mendja si hiqet e merr guximin vete e merr e nis te qaje se malli per djalin ate e ka marre


Ky tekst u dërgua nga AdelaBit Boys
Publikimi: 12/05/2009


Bit Boys - Merre Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merre Zemren".
3. Video është e këngës "Merre Zemren", por nuk këndohet nga Bit Boys.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bit Boys:


Komente 0