Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bit Boys - Genjeshtare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Genjeshtare".
3. Video është e këngës "Genjeshtare", por nuk këndohet nga Bit Boys.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bit Boys - Genjeshtare  (Feat. Street Boys Onv)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Street Boys Onv

10/06/2011

2011-06-10T22:20:25+00:00shume genjeshtare je
shume cuna mbrapa ke
mendon se po m'mashtron
por un that ty ta le

" ti e din sa mpelqen
per mu vlen
ti e din mle pa men
me rremben
edeh n'club kur ti vjen
kejt i cmen
ulesh nprehnin tem
e m'ferkon ven e pa ven ( ven )
kejt e din se cka ndodh kur ti kcen love
bytha jote kur perdridhet mu m'defren love
gjoksi jot bomb bomb kardinal
ti nga posht ke mare val
kur po t'foli vec me fjal se
erotik un jom e tjap shum shije
besi jot moj zemer per krahu tka hije
e din ti ty ta honksha zemren
jam un plot shije
kom shum pasion per femren
xheloze behesh ti per mua
m'vraft zoti mua qe t'rri me ty un s'dua

shume genjeshtare je
shume cuna mbrapa ke
mendon se po m'mashtron
por un that ty ta le


Më Shumë Këngë Nga Bit Boys:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet