Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  31
BIOGRAFIA: Bivak është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 3 Dhjetor 2020, Bivak publikon videoklipin "Zinedine Zidane". Më datë 18 Mars 2021, Bivak publikon videoklipin "Gjebraili". Më datë 20 Maj 2021, Bivak publikon videoklipin "Nina Nona". Teksti i këngës u shkrua nga Bivak. Më datë 25 Qershor 2021, Bivak publikon videoklipin "Shqipe Mirdite". Teksti i këngës u shkrua nga Bivak. Më datë 27 Gusht 2021, Bivak publikon videoklipin "Sosa". Teksti i këngës u shkrua nga Bivak. Në vit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

Tjeter Dialekt (Ep) (2021)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bivak

Komente 0