Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bizzy B

Nuk ka akoma asnjë votë

Bizzy B është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Anëtar i labelit

Infinit Records

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bizzy B, B3Ss, Bizzy

Komente 0