Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Black Eyed Peas - Sexy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sexy".
3. Video është e këngës "Sexy", por nuk këndohet nga Black Eyed Peas.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Black Eyed Peas - Sexy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[Verse 1]
I took ur picture, with one particluar reason and its to capture ur character,
I like to sit and stare at 'cha
Aint nothin wrong with starin at cha
Girl don't be scared at the fact that i envison us getting married and i ain't tryin to rush nuttin
Cuz i aint rushin
It'll take a time like, "whats them things that move slow you knowthem...damn..i cant think cuz u on my mind..."
And when u on my mindi cant find anything to ryhme with ryhme
I gotta ryhme ryhme with mixture
And speakin of mixture
With u i wanna get mixed up
Im like a record and ur like a record
So lets let the DJ mix us
Ur like an elixir
Thats got me tipsy,
This is just like ripplets
Believe it or not girl but i love you

[chorus]
Girl u really got me goin
Outta control
I dot know what im doin
Lets let it go
And do what we do best
Take off our clothes
We look better undressed

[Bridge-repeat 2x]
Lets get sexy
Lets get sexy
Sounds so good
Sounds so good
Fightin' is rightin'
Fightin' is rightin'
Lets get sexy
Its so much more exciting

[Verse 2]
For you im a fanatic
Im a addict
Ur sexy antics turn me on like automatic
No need to get dramatic
But i gotta have it
(gimme gimme gimme gimme)
Gimme some of them sexual acrobatics
Kama sutra girl, anything that suits you girl
Things u aint used to girl
Come over here and let me show you just how we will do it
Im a freak and u knew it
Ur a freak and i knew it
Baby lets get to it

[chorus]

Its called the S E X X X X
(YES YES YES)

[Verse 3]
U take me to extasy
Witout takin extasty
Its exactly like extasy
When u layin right next to me
Im sexin' u
Sexin u
U sexin me
Sexin me
Its feels so damn natural
Wut we doin so naturally
Im likin u rubbin' me
And u likin me rubbin' u
Da passions emaculate
While u lovin me lovin u
I put L-O-V-E in you i love me puttin me in you
Make love to you
Just like Sergio Mendez play piano
[Play]
[piano plays]


Më Shumë Këngë Nga Black Eyed Peas:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet