Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Black Fish Entertainment

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Black Fish Entertainment është një produksion, video produksion dhe label shumë i njohur. Black Fish Entertainment ( dikur Gramafon Entertainment ) , eshte ndermarrje qe punon ne shume segmente te industrise kreative. E ndertuar konform perllogaritjeve te nevojes se tregut, mundeson jetesimin e ideve kreative profesionale sikurse dhe shperndarjen e tyre efektive pas realizimit. Ne Black Fish Entertainment ka artiste qe menaxhohen, antare tjere qe punojne ne prodhim dhe te tjere te angazhuar ne sferen e publikimit dhe distributimit. Ne...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Anëtarë në Labelin Black Fish Entertainment:

Genc Prelvukaj

Blake

Fajt

Milot Hasangjekaj

EZO

Etritt

Bergin Demaj

Arday

Tags: Black Fish Entertainment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet