Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Black Rose

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Black Rose është një grup artistësh i njohur. Black Rose, Nje grup I cili u formua ne vitin 2005 ne Liceun Artistik, Fier. Ata punojne intensivisht per kenget e tyre dhe gjithashtu me covera te grupeve te njohur shqiptar dhe te huaj. Ata luajne muzike blues dhe hard rock. Ne Top Fest 9 prezantohen me kengen “Kohe e kaluar” Në Maj 2009, Black Rose marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ikone". Në Maj 2010, Black Rose marrin pjesë në Top Fest 7 me këngën "Imazhe Tymi". Në Maj 2012,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

15 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gurra E Picarit

2farm

Grupi Riza Cerova

Grupi I Himarës

Grupi I Kavajes

Permbi Tepelene

We3

Sazet E Permetit

Grupi Tepelenes

Nihil

Tags: Black Rose, Blackrose


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet