Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diamant Sinanaj (BlackLion)

Premierë: Blacklion Lanson Këngën Kushtuar Policëve Të Kosovës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6
[17-02-2016]
Artisti i ri, Diamant Sinant i njohur si BlackLion ka lansuar sonte këngën e titulluar “Kosovë” me rastin e 8 vjeotrit të Pavarsisë.

Teksti i këngës është shkruar nga vetë BlackLion dhe trajton temën e patriotizmit ku theksohet qartë se të gjithë jemi vëllezër e motra.

Gjithashtu ky projekt iu kushtohet më së shumti forcave policore të Kosovës dhe dhunës që ushtrohet ndaj tyre.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0