Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blacknight

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Peje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Blacknight është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 12 Janar 2016, Blacknight publikon videoklipin "Ndejen Chill"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bushtra

Great

Rexha-G

Jimm

Uragani

Ab Lion

Amir

Agon Istogu

G-Fresh

Bryte

Tags: Blacknight


Komente mbi këtë artist