Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  112
  • Emri i Vërtetë:
  • Lorik Shaqiri
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Blasta është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Lorik Shaqiri i njohur si BLASTA ka marrë një shtytje të madhe në skenën e muzikës shqiptare, pasi ka finalizuar bashkëpunimin e tij me hip hop grupin legjendar shqiptar, Etnon. Më datë 6 Korrik 2013, Blasta publikon videoklipin "Callin", në bashkëpunim me Etnon. Kënga është projekti i parë serioz i Blastas, i cili pritet të publikojë edhe këngë tjera me talentët e tjerë që Genci po i promovon në muzikën shqiptare. Producenti dhe reperi, Genc ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Anëtar i labelit

MAX Production

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Vig Poppa

Dardan Osmanollaj

SK

Cyclone

Lantistar

Majesty

Triblla

Tensioni G

Grof

Simba


Tags: Blasta, Lorik Shaqiri

Blasta në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë