Më mbaj mend (për 1 muaj)


Blasta - C4

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C4".
3. Video është e këngës "C4", por nuk këndohet nga Blasta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Blasta - C4  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Blasta La Vista"

Komente

Asnjë Koment

06/07/2013

2013-07-06T14:07:17+00:00[BLASTA]

Blasta back full effect
Top shotta back full effect
n'kete mini qytet fikalli vet
TOP SELECTAH
Hovin nposedim qe e ki ti
Liki ta qkyti qekiqi ta shtypi
Lirikat qe ki ti sa rima un krejt ti mertypi
Se vi ti mertypi pershtypjen qe e ki ti per veti
E ata per ty ti sje as i 102-ti
Pjese e lirikes tem s'arriti
Asnihere mu bo BOGYGYTI
He's such a motherfucking mockinbird
Meet the BlastaMasta,meet my words
Meet my word,dont be scared
Why u swerve grab it GIRL
Hiqmuni qa mu keni kap per rakut mer ?
I burn this shit like i'm lucifer
U cant even imagine what imma do to her
Nude her , shplut mer
I'm so mothafuckin super to the dooper
Edhe hooper I'm the trooper true scooper
The pedestal is mine BITCH
Get the fuck out of here LOSER

Ref.[x2]

TRIPLE CROWN, GHOST TOWN
I MEAN DAT BOOM BOOM
UPTOWN GOT MY BACK WHEN I BLAST
MY BENNELLI NOVA GOES LIKE BOOM BOOM BOOM

[BLASTA]

Fjalt i thom e di qe stpelqejn
Paret shkojn e vin te ti s'kapercejn
Now who the fuck to blame mothafucka u a shame
Hec e dil cullak tutna ma bojn krejt shminka lucin
Ska sen prej tyne anderr me bo sefte PUSSYN
Si Pajaziti shprazi okfirin ktij biti
Ma qon mallin si cipiripi
Qe Zahiri e priti e pluma ngiti
Po jo bre opet sjom qekaq idiot
Kom pak meshir per ty BUT NOT TODAY
That bitch coming up my way
Im scared what the fuck should i say
Plotsoj standardet tu ja nis prej dhomve e komve me qivit
Edhe depilohu se po ma qon mallin e kivit
Shpresen minimale e ki qe najhere un zhdrypi
Mrena sekondit shpresen AWP ta myti

Ref.[x4]

TRIPLE CROWN, GHOST TOWN
I MEAN DAT BOOM BOOM
UPTOWN GOT MY BACK WHEN I BLAST
MY BENNELLI NOVA GOES LIKE BOOM BOOM BOOM


Ky tekst u dërgua nga Din Syla   ElitaSh
Më Shumë Këngë Nga Blasta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet