Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Blazer

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  36
 • Emri i Vërtetë:
 • Marson Blaceri
 • Vendlindja:
 • Pogradec 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Blazer është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Marson Blaceri, por njihet me shume si BlazeR. Ne vitin 2007, vjen kenga e pare me titull "T'kena N'zemer". Mungesa ne mortin e shokut te tij te femijrise beri qe BlazeR ti dedikoje nje kenge. Ky ishte celesi i gjithckaje. Ne vitin 2008, BlazeR u be pjese e grupit OTR, ku veç shume kengeve solo, ai solli edhe dy bashkpunime me Noizyn: "Kadale Kadale" (2008) dhe "N'rruge" (2009). Ne vitin 2010 BlazeR largohet ng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Anëtar i labelit

O.T.R.

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Leuname

Paniku

Rameka

Bohemi

Tidra

Zero

Doza

Albboy

Mali G

Eleminimi

Tags: Blazer, Marson Blaceri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet