Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blazer - Kur Ti Iken Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I thom hec cou hajde nga kjo an kthe ni her koken shiko pas ca ke lan gjith e ulen koken dhe loti pikon n'sy ne zemer lej shenim kur s'du me t'harru ty.Vertet zemra na ka nda por ti je midis nesh edhe sa her qe te vish si flutur e t'futesh deren hapur do e kesh sa shum qe ti vlersoi kshidhat qe mke dhen per mua ishe mesusi rrugen e drejt qe ma mson .Ato vitet iken shpejt sikur hic mos t'kishin qen e moshen e pleqeris jam i mallkuar po te them sikur me ty flas sikur pres t'me kllesh ndonje pergjigje je i ri rritesh e plakesh se jeta i ka kto ligje e prap e prap sikur e prap se prap ndjej qe nuk t'kam pran rrealitet i hidhur e muri madh edhe na ndan un n'ket an t n'ket an ka ngel ni cabanan per seder nuk po qaj nga dhimbja lotet u than.
Ateher kur ti iken derdhet loti veshtirsohet dhe tash qe je larguar femirija nuk harroet dhe kot tu derdhur lot tash cdo gje eshte e shkruar ne zemer do t'kam gjithmon kur nuk kam per t'harruar.E kujtoj femirin koken mbeshtesja n'gji tregoma ti nje pralle t'lutesha kur via n'shpi na ishte se cna ishte me thoje ti gjithmon papritur ktheje koken gjumi mua m'kishte zen ballin m'ledhatoje akoma me shtrengoje gruja si syt e ballit nga gjith librat ma shum doje gjyshja nuk bon dallime edhe gjithve ju thot fjal t'mira sa po largohet nipi mbesa behet ma e mira Nuk di si ta shperblej sa shum me ke mesuar aty ku kam qen gabim rrugene edrejt ma ke mesuar drit vetem drit ka dal nga goja jote pash zotin ke qen engjull gjithmon ma e larta e ksaj bote vujtje mas vujtje nje ftyr realizove e nise vec me gjyshin sa per zemra pasi cove nipi jot po t'kujton saher kur flet ve doren zemer Adi con selam si ty sbohet tjeter femer.Ateher kur ti iken derdhet loti veshtirsohet dhe tash qe je larguar femirija nuk harroet dhe kot tu derdhur lot tash cdo gje eshte e shkruar ne zemer do t'kam gjithmon kur nuk kam per t'harruar
Blazer
Publikimi: 26/04/2011


Blazer - Kur Ti Iken
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Ti Iken".
3. Video është e këngës "Kur Ti Iken", por nuk këndohet nga Blazer.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Blazer:


Komente 0