Bledar Alushaj
Bledar Alushaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Vlorë
  • Jeton në
  • GreqiBiografia

BIOGRAFIA: Bledar Alushaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 14 Mars 2018, Bledar Alushaj publikon videoklipin "Atje Ku Kam Lindur". Më datë 8 Tetor 2018, Bledi Alushaj & Ylli Alushaj publikojnë videoklipin "Namin Ben Babai Per Djalin". Më datë 27 Shtator 2021, Bledar Alushaj publikon videoklipin "Zoti Të Dha Bukurit". Më datë 21 Dhjetor 2021, Bledar & Ylli Alushaj publikojnë videoklipin "Vella Xhani". Më datë 24 Shkurt 2022, Bledar Alushaj publikon videoklipin "Zemrën Ma Rrëmbeve". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0