Bledar Hoxhaj
Bledar Hoxhaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Bledar Hoxhaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 17 Shkurt 2009, Bledar Hoxha publikon videoklipin "Bore E Bardhe Ne Trebeshine". Kënga u orkestrua nga Genci Malaj. Videoklipi u prodhua nga kompania Shqipja Master. Më datë 26 Prill 2013, Bledar Hoxha publikon videoklipin "O Pasha More Pasha". Më datë 30 Mars 2015, Bledar Hoxha publikon videoklipin "Moj E Bukura Marine". Më datë 21 Qershor 2017, Vojsava Alia & Bledar Hoxhaj publikojnë videoklipin "Fjalet E Nenes". Më datë 12 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 7