Bledar Kaca
Bledar Kaca

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Bledar Kaca është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut dhe popullore folklorike. Më datë 4 Gusht 2009, Bledar Kaca publikon videoklipin "Falma". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 9 Shtator 2014, Elma Halili publikon videoklipin "I Thuj Nanes Tane", në bashkëpunim me Bledar Kaca. Më datë 22 Dhjetor 2016, Bledar Kaca & Leonard Islami publikojnë videoklipin "Kukesi E Dibra Krah Per Krah". Më datë 12 Shtator 2017, Bledar Kaca & Vida Kunora publikojnë videoklipin "Ky Kurbeti Fort I Rande". Më datë 13 Maj...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1