BledBeats
BledBeats

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: BledBeats është një autor këngësh dhe këngëtar i njohur. Më datë 29 Shkurt 2020, Besa publikon videoklipin "C'est La Vie", në bashkëpunim me BledBeats. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Besa Kokëdhima....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0