BledBeats
BledBeats
BledBeats
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


BledBeats është autor këngësh dhe këngëtar i njohur. Më datë 29 Shkurt 2020, Besa publikon videoklipin "C'est La Vie", në bashkëpunim me BledBeats. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Besa Kokëdhima.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0