Bledi
Bledi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Bledi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Shumë artistë zgjedhin të njëjtin emër dhe jo një emër arti origjinal dhe unik. Në këtë faqe përmbledhim të gjithë ata që kanë publikuar këngë me emrin "Bledi". Më datë 29 Gusht 2011, Mc Qoppa publikojnë videoklipin "Emine-m", në bashkëpunim me Arben Bytyqi & Bledi. Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative. Me këtë këngë, Mc Qoppa marrin pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 11 në vitin 2012. Në Prill 2014, Ziso merr pjesë në Celësi Muzikor 8 m...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0