Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledar Mbroci - O Bilbil Me Pika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

O Bylbyl Me Pika Pika
O Bylbyl Me Pika Pika
A te kam thon mos rri me cika
A te km thon mos rri me cika
a te kom thon mos rri me cika
a te kom thon mos rri me cika
se ato jan gumenica
o se ato jn gumenica

O Bylbyl Me Pika te kuqe
O Bylbyl Me pika te kuqe
Aka Then Mos rri me nuse
Aka Then Mos Rri me nuusen
Aka Then Mos Rri me nusen
Aka Then Mos Rri me nusen
Se ato jan me buz t kuqe
Se to jan me buz te kuqe

O Bylbyl Me Pika te bardha
O Bylbyl Me Pika te bardha
Aka Then Mos Rri me plaka
Aka Then Mos Rrime plaka
Aka Then Mos Rri me plaka
Aka Then Mos Rri me plaka
Se ato i kn fjalt e gjata
Se ato i kan fjalet e gjata


Ky tekst u dërgua nga Speromoko

Bledar Mbroci - O Bilbil Me Pika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Bilbil Me Pika".
3. Video është e këngës "O Bilbil Me Pika", por nuk këndohet nga Bledar Mbroci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bledi I Xhamllikut:


Komente 1