Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bledi Selita

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Bledi Selita është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 30 Qershor 2018, Bledi Selita publikon videoklipin "Xhelozija". Më datë 22 Shkurt 2020, Bledi S publikon videoklipin "Trendafili Dashurisë". Teksti i këngës u shkrua nga Bledi Selita. Më datë 28 Tetor 2020, Bledi Selita publikon videoklipin "Gipsy Girl". Teksti i këngës u shkrua nga Bledi Selita....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Altin Tirona

Emrah Xhixho

Edison Fazlija

Ladi Toska

Fidan Hajrizi

Fatmir Sula

Klodian Korra

Marseli

Miri Kamzes

Mursel Murseli

Tags: Bledi Selita, Bled Selita, Bledi S


Komente mbi këtë artist